Nový chovný pes

16.04.2012 14:45

Tak Lipánek (Canouan Forward to Maktoob) se konečně dočkal a stal se novým chovným psem pro oživení české špringří krve :).

A proto byl hned zavřen do kuchyně a Zazinka do obýváku - již v pátek po návratu z práce byla naše dvoupostel v ložnici jak po těžkém boji - tak nevím, co tam ti dva dělali ... že si zrovna vybrali teda ložnici...

No a tak se sluší tohoto LOVEBOYe trochu představit:

 Lipo je čistý angličan narozený na jižním svahu francouzské vinice – což ho zcela charakterizuje ve všem. Je to neuvěřitelně něžný, bezkonfliktní milovník, vášnivý lovec a sportovec, kterému čouhá sláma zpoza chlupů a neumí se chovat ani ve vlastním bytě natož kdekoliv jinde. Zbrklé pako, které do všeho jde po hlavě bez jediné předchozí myšlenky. Žádný model. Ale dosněda opálený, šlachovitý psí chlap ošlehaný větrem, s něžným pohledem a s francouzským chováním k druhému pohlaví.

S každou se rád půjde poválet do čerstvě posekaného sena a  každou bude milovat, jako by byla jediná na světě.

Prostě takový ten produkt francouzského zemědělství – hrozen sladkých bobulí, které můžete s gustem sníst a mlaskat nad jejich sladkostí, nebo se můžete pokusit z nich vymačkat to nejlepší víno široko daleko.

To je náš pičusek LIPO

 

—————

Zpět