Novoroční

10.01.2012 12:01

Tak se nám přehoupl nový rok a budeme opět věřit, že bude lepší než ten minulý.

Ten nás na svém konci ještě trochu procvičil- především finančně - jak už to ostatně bývá, když jde o veterináře...

Takže Lipova nevolnost , která se mi moc nezdála se nakonec zhoupla v cizí těleso ve střevě, takže operace a hle - KAŠTAN - ani ne velký, prostě blbý, úplně obyčejný kaštan, který si venku běžně kopeme pro zábavu - že... No už nebudeme.

Takže jsem si pod stromeček nadělila krásný kaštánek za 15 000 Kč. Naštěstí Lipo vzal rekonvalescenci opravdu s nadhledem - čímž zahanbil viditelně i Láďu, který před rokem prodělal slepák a nemohl tudíž pochopit, jak se ten malý debil může chovat tak, jak se chová od první minuty. Lipo si to rozlil už tím,že do čekárny přišel po svých, čímž ztratil u Ládi nárok na jakýkoliv projev lítosti... No asi je mu to jedno naštěstí.

No a to by bylo, aby to stačilo, takže o tři dny na to jsem si všimla, že Alexek tak divně cuká ouškem, tak se na to jdu podívat a hle - není to žádný zánět ale ukázkový othematom - s kterým se teda neinvazivně pereme doteď - vypustit, napustit, vypustit, napustit,... Pro ty co touží po vzdělání, jde o krevní výron do prostor ušní plachty - mezi chrupavku a kůži. Ucho je pak jak napuštěný pytlík. S Alexkem, který nesnáší veterináře je to dost problém a proto, když se první návštěva na pohotovosti (jak jinak u nás se vždy začíná marodit v čase příplatkové pohotovosti) u nás doma změnila v totální noční můru, kdy jsme na půl minuty mysleli, že jsme toho chlupáče už ztratili jednou pro vždy ... Byla povolána naše spásná žena - pani doktorka Malíková, která navštěvuje zvířátka doma. Od té doby ošetření Alexka není problém, žádná sedace není třeba, kocour je ihned v pohodě a bez stresu...Nemůžu si vynachválit!!!!

Do toho nějaký ten zánět ucha u Zazy a je to summa sumárum asi všechno. Ale my už to tak bereme nějak s humorem - teda já - co mi taky zbejvá, dost na tom, že nepříčetnej je páníček. Hlavně, že to všechno dejchá, jak já říkám. (On si myslí opak, ale nikdo se ho na jeho názor neptá).

Tak se všichni držte! A těším se, že tenhle rok spolu pobudeme alespoň tak jako loni - mám vás ráda a jsem ráda, že vás mám!

—————

Zpět