Kontakt

Do značné míry záleží, koho z nás chcete kontaktovat.

  • Pokud by šlo o mou drahou polovici, tak asi nejlépe na nějakém internetovém fóru o programovacích "přešlapech" všeho druhu či na jiném životně důležitém fóru, tam je minimálně několikrát za hodinu. Nicméně jiný než, zdůrazňuji, erudovaný hovor na téma: nekonečný svět mezi hardware a software vám pravděpodobně neprojde.
  • Pokud vám jde o naší špringří lady, tak ta se kontaktuje velmi ráda, skýmkoliv a kdekoliv - doporučuji se vybavit něčím chutným na zub, ale není to podmínkou. Volání bašta funguje 100%. Ale pozor! Mohlo by se s vysokou pravděpodobností stát, že budou čile reagovat i naši kotoni, takže opatrně s tímto kanálem.
  • Jinak Sir Lexinkton přijímá každý kontakt velmi rezervovaně, zvášť pokud dotyčný přichází obklopen další smečkou, doporučuji zanechat pouhý vzkaz a doufat, že se jeho Výsost uráčí reagovat.
  • Nejtěžší to bude s naším modrouškem. Myšáček je ostražitý rys ke všemu novému, ale celkem spolehlivě reaguje na šantičku a nějaké to hraníčko: takže myšička, ptáček, roztomilý motýlek z louky plácající se na zavřeném okně ...
  • No a málem jsem zapoměla na naše Julínky, ale tam je to celkem bezpředmětné, možná podvodní sonar...
  • No a samozřejme náš Benjaminek Lipánek - ten trpí klasickým syndomem posledního příchozího, takže ten se bude kontaktovat kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv - zvlášť pokud bude dotyčný mít šíšku, jablko, míček nebo alespoň jednu ruku...

 

No a opravdu čistě náhodou a pro úplnost. Kdyby snad někdo moji MALIČKOST - to je velmi výstižná charakteristika u mé osoby - sice to nepředpokládám, ale čistě nějaký zbloudilý dotázek, upomínka či výměr daně, tak nejlépe zde:

Bc. Nora Mrnková

London, UK

+420 736 605 555 

nora.capkova@email.cz

ICQ: 277839540

SKYPE: MAKTOOBKENNEL